СтатистикаЯкщо Ви знайшли помилку на сторінці сайту, просто виділіть її і натисніть Ctrl-Enter. Повідомлення про помилку буде доставлено веб-майстрові.

Святкування Покрова Пресвятої Богородиці в місті Тростянці

14 жовтня 2018 року, в день святкування Покрова Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії, з благословення Високопреосвященнішого Євлогія, митрополита Сумського і Охтирського, у Вознесенському храмі Тростянця відбулось святкове богослужіння. Престол правого вівтаря храму освячений на честь Покрова Пресвятої Богородиці, а тому в цей день помолитись до церкви прийшло багато людей.

Божественну літургію очолив настоятель храму протоієрей Олександр Карпець разом з кліриками. Під час богослужіння колінопреклонно виголошено молитву за Вітчизну і воїнство, про дарування миру Україні. За заупокійною єктенією поіменно помолились за спочилих воїнів Тростянеччини і всіх українських захисників, що поклали своє життя за мир і спокій в нашій країні. Закінчились церковні урочистості хресною ходою, словами проповіді настоятеля храму і многоліттям.