СтатистикаЯкщо Ви знайшли помилку на сторінці сайту, просто виділіть її і натисніть Ctrl-Enter. Повідомлення про помилку буде доставлено веб-майстрові.

Благодійний концерт відбувся в Сумах

Увечері 16 березня 2017 року в концертній залі ДК "Машсервіс" відбувся благодійний концерт, що проводився в рамках Сьомої благодійної акції допомоги у лікуванні онкохворих дітей Сумщини "До Світлого Дня - світлі вчинки". Співорганізаторами акції є Сумська єпархія Української Православної Церкви та філія НСТУ «Сумська регіональна дирекція» (попередня назва Сумська обласна державна телерадіокомпанія).

В концертній програмі взяли участь відомі творчі колективи обласного центру, а також імениті виконавці. Серед глядачів були присутні ректори вузів, представники творчої спільноти, духовенство, а також парафіяни не лише з Сум, а й інших населених пунктів.

У фойе була розміщена виставка робіт дитячих недільних шкіл та художніх закладів, експозиція фото у виконанні відомих фотомитців Сум.

Під час проведення концерту велась пряма трансляція на телеканалі UA:СУМИ та в мережі інтернет. Користувачі соціальних мереж також мали змогу переглянути творчу програму.

Проведено збір благодійних пожертв, загальна сума яких склала 33 600 гривень. Усі зібрані кошти будуть спрямовані на цілі акції.