Навигация

СтатистикаЯкщо Ви знайшли помилку на сторінці сайту, просто виділіть її і натисніть Ctrl-Enter. Повідомлення про помилку буде доставлено веб-майстрові.


В Сумському єпархіальному управлінні діє юридична консультація

Фото
Кожної середи з 14-00 до 17-00 волонтери юридичного єпархіального відділу надають безкоштовну допомогу. Звертатися по телефону 22-05-60.

Работа волонтеров епархиального юридического отдела отмечена наградой

Фото
Архиерейские грамоты вручены декану юридического факультета УАБД Сухоносу В.В. и студентке-волонтеру Петрановской Ольге.

Верховна Рада України прийняла Закон "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо звільнення від оподаткування нерухомості релігійних організацій"

Фото
Згідно з цим законом звільняються від оподаткування житлова та нежитлова нерухомість, яка перебуває у власності релігійних організацій України.

Юридичний відділ Сумської єпархії надає безоплатну юридичну допомогу

Фото
День і час прийому – середа з 15-00 до 17-00. Надання безоплатної юридичної допомоги. Запис за тел. (0542) 22-05-60.

Консультация епархиальной юридической службы: как воспользоваться субсидиями?

Фото
С 1 апреля снова вырастут тарифы почти на все коммунальные услуги — цена газа увеличится в 3–6 раз, горячая вода подорожает на 55–57%, отопление прибавит в платежке 73%, а за электроэнергию заплатим больше на 50%. А чтобы население в отчаянии совсем не перестало платить за услуги ЖКХ, правительство разработало новый порядок начисления жилищных субсидий. Предполагается, что он начнет действовать с 1 мая, и, возможно, уже в июне часть граждан, которым выделят помощь, получит платежки с меньшими суммами оплаты.

Юридичний відділ Сумської єпархії надає безоплатну юридичну допомогу

Фото
Прийомний день – вівторок з 15-00 до 17-00. Прийом здійснюється за попереднім записом. Запис за тел. (0542) 22-05-60.

Кабмін зменшив ціну на газ для релігійних організацій на 50%

Фото
Уряд також встановив, що таке зменшення ціни на газ повинно враховуватися при визначені тарифів на теплову енергію та послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води для потреб релігійних організацій.

Юридическая консультация Сумской епархии информирует

Фото
Юридическая служба Сумской епархии информирует прихожан, которые сейчас заняты вопросами регистрации прав на недвижимое имущество