СтатистикаЯкщо Ви знайшли помилку на сторінці сайту, просто виділіть її і натисніть Ctrl-Enter. Повідомлення про помилку буде доставлено веб-майстрові.

У Миколаївці відсвяткували день пам’яті преподобного Агапіта, лікаря Печерського

З благословення Високопреосвященнішого Євлогія, архієпископа Сумського і Охтирського, в день молитовної пам’яті преподобного Агапіта, лікаря Печерського, у смт Миколаївка Білопільського благочиння відбулася хресна хода прихожан церкви Апостола Іоанна Богослова з іконою преподобного Агапіта-лікаря, в якій знаходиться частинка нетлінних мощей святого. Очолив богослужіння настоятель Іоанно-Богословського храму протоієрей Олександр Ісаєв.

Така хресна хода є традиційною для Миколаївки (в минулому – Жовтневе). Двадцять років тому у лікарні селища була освячена каплиця на честь преподобного, в якій звершуються молебни з акафістом Агапіту-лікарю. Ікона була написана ігуменом Аліпієм (Светличним) і передана до церкви у 1993 році.

З 14 червня по 11 жовтня за новим стилем календаря (день пам'яті преподобних отців Печерських) ікона буде знаходитися в центральному храмі селища.