Навигация

СтатистикаЯкщо Ви знайшли помилку на сторінці сайту, просто виділіть її і натисніть Ctrl-Enter. Повідомлення про помилку буде доставлено веб-майстрові.


Священики Сумської єпархії відвідали воїнів-земляків в зоні ООС

Фото
За допомогою волонтерів Віри Андріївни Паненко, керівника клубу туристів-альпіністів «Абалаковец», а також фотохудожника Любові Безпалої, були доставлені в зону ООС спортивні спорядження.

Священик здійснив чергову поїздку в зону АТО

Фото
Протоієрей Олександр Петренко здійснив пастирську поїздку в с.Зайцево Донецької області і передав домогу жителям села.

Священник оказал помощь сумским военным

Фото
Руководитель Центра духовной реабилитации воинов и мирных граждан, пострадавших в ходе военных действий, совершил пастырскую поездку в зону, где несут службу военные-сумчане.

Керівник єпархіального центру реабілітації зустрівся з молоддю

Фото
Молодь з цікавістю слухала про пастирські поїздки отця Олександра. Про життя і смерть, добро і зло, що на війні стають особливо виразними, про Божу поміч, а також про службу, бажання та сподівання воїнів, простих людей, наших земляків в зоні АТО.

Керівник єпархіального центру реабілітації звершим молитву під час перепоховання загиблих воїнів

Фото
Протоієрей Олександр Петренко звершив заупокійну молитву під час скорботних урочистих заходів щодо перепоховання рештків солдат, що загинули під час визволення Сум.

Православний священик зустрівся із учасниками АТО

Фото
Прот. Олександр Петренко взяв участь у зустрічі із демобілізованими учасниками АТО, що проживають у Сумському районі.

Православний священик відвідав земляків-військових у зоні АТО

Фото
Протоієрей Олександр Петренко в черговий раз передав благодійну гуманітарну допомогу сумчанам, що несуть військову службу в 15 батальйоні територіальної оборони в зоні АТО.

Священники передали воинам Сумского батальона продукты питания

Фото
Настоятель храма святителя Спиридона Тримифунтского с. Зеленый Гай протоиерей Александр Петренко и настоятель храма святителя Луки г. Сумы протоиерей Максим Денисенко передали Сумскому батальону территориальной обороны № 15 три тонны продуктов питания.