Навигация

СтатистикаЯкщо Ви знайшли помилку на сторінці сайту, просто виділіть її і натисніть Ctrl-Enter. Повідомлення про помилку буде доставлено веб-майстрові.


Відбулася передача дороговартісних лікарських препаратів онкохворим дітям

Фото
Кошти, зібрані в рамках акції, використано на придбання лороговартісних препаратів, які передано до відділення онкогематології Сумської обласної дитячої клінічної лікарні.

Громада села Боромля долучилася до благодійної акції «До Світлого Дня - світлі вчинки»

Фото
Під час ярмарку були проведені лотерея та аукціон за розпорядженням школи. До благодійної справи долучилися діти, вчителі, батьки та односельці.

Оголошено результати Восьмої благодійної акції "До Світлого Дня - світлі вчинки"

Фото
В рамках благодійної акції допомоги у лікуванні онкохворих дітей Сумщини зібрано 867 211 гривень. Це наймасштабніша благодійна акція в Сумській області, що проводиться Сумською єпархією Української Православної Церкви та філією ПАТ НСТУ «Сумська регіональна дирекція» з 2011 року.

Иконописная школа при Епархиальном управлении приняла участие в благотворительной ярмарке

Фото
Иконописная школа при Сумском епархиальном управлении приняла участие в благотворительной ярмарке в пользу онкобольных деток в рамках акции «До Світлого Дня – світлі вчинки».

Пророко-Ильинский храм г. Сумы провел благотворительную ярмарку

Фото
В праздник Входа Господня в Иерусалим на территории Пророко-Ильинского храма состоялась ярмарка.

Школьники в с. Марковка приняли участие в благотворительной акции "До Світлого Дня - світлі вчинки"

Фото
Являя пример милосердия, Марковская СОШ 1-3 ступеней Белопольского района приняла участие в Восьмой благотворительной акции "До Світлого Дня - світлі вчинки".

В Крестовоздвиженском храме пгт Чупаховка проведена благотворительная ярмарка

Фото
Прихожане и гости праздника имели возможность приобрести постную домашнюю пищу и напитки, приготовленные учениками воскресной школы храма.

Благодійний ярмарок відбувся в Хрестовоздвиженському храмі с. Боромля

Фото
Проходив ярмарок на території Хрестовоздвиженського храму за організації настоятеля храму та за підтримки вчителів та вихованців недільної школи «Добре слово» та прихожан.

У Благовіщенському храмі Тростянця відбувся благодійний ярмарок

Фото
У Благовіщенському храмі міста Тростянця був проведений благодійний ярмарок "До Світлого Дня - світлі вчинки" по збору коштів для онкохворих дітей Сумщини.

У Воскресенському храмі Лебедина відбувся благодійний ярмарок

Фото
Прихожани із задоволенням купували різноманітні вироби, виготовлені дитячими руками, пригощалися пісною випічкою та духмяним трав’яним чаєм.

Храмы Ахтырского благочиния провели благотворительные ярмарки

Фото
В рамках акции "До Світлого Дня - світлі вчинки" воспитанники воскресных школ продавали свои поделки и постную выпечку, приготовленную их родителями и прихожанами.

В Іллінській православній громаді відбувся благодійний ярмарок

Фото
Асортимент ярмаркового товару задовольняв будь-які смаки: різноманітна домашня випічка, кухонні дощечки декоративного розпису, сувенірна продукція, великодні сувеніри і багато-багато іншого.

Вознесенський храм Лебедина провів благодійний ярмарок

Фото
По завершенні святкової Божественної літургії діти запропонували прихожанам власноруч виготовленні смаколики та вироби декоративно-ужиткового мистецтва.

У Вознесенському храмі Тростянця проведено благодійний ярмарок

Фото
В рамках проведення благодійної акції " До Світлого Дня - світлі вчинки" присутні в храмі купували пиріжки, кошти за які - пожертва для онкохворих дітей Сумщини.

У Вербну Неділю проведено благодійний ярмарок

Фото
В рамках Восьмої благодійної акції допомоги онкохворим дітям Сумщини проведено ярмарок біля Спасо-Преображенського кафедрального собору. Зібрано пожертв на суму 37 146 грн. 53 коп.