Навигация

СтатистикаЯкщо Ви знайшли помилку на сторінці сайту, просто виділіть її і натисніть Ctrl-Enter. Повідомлення про помилку буде доставлено веб-майстрові.


Завершено П'яту єпархіальну благодійну акцію "До Світлого Дня - світлі вчинки"

Фото
Медичні препарати, які були придбані за кошти, зібрані під час проведення акції, повністю передано до відділення онкогематології обласної дитячої лікарні.

Подведены итоги Пятой епархиальной благотворительной акции "До Світлого Дня - світлі вчинки"

Фото
После подсчета собранных пожертвований объявлен результат акции: 533 176 гривен собрано для оказания помощи в лечении пациентов отделения онкогематологии Сумской областной детской клинической больницы.

Відбудеться прес-конференція за результатами П’ятої єпархіальної благодійної акції допомоги у лікуванні онкохворих дітей Сумщини «До Світлого Дня – світлі вчинки»

Фото
Після оголошення результатів збору коштів оргкомітет розпочне наступний етап – придбання та передачу відділенню онкогематології СОДКЛ необхідних препаратів та іншого необхідного для лікування дітей. Довідки за тел. 22-24-53

Завершилась благотворительная ярмарка

Фото
После подсчета оказалось, что собрано 13 360 грн., которые будут включены в общую сумму Пятой епархиальной акции в помощь онкобольным детям Сумщины.

Архиепископ Евлогий посетил благотворительную ярмарку

Фото
В рамках Пятой благотворительной акции в помощь онкобольным детям Сумщины "До Світлого Дня - світлі вчинки" в Лазареву Субботу и на Вербное Воскресенье проводится благотворительная ярмарка.

Благодійний концерт в обласному театрі зібрав однодумців

Фото
Виконавці та глядачі стали учасниками спільної справи - допомоги у лікуванні онкохворих дітей Сумщини.

З нагоди початку благодійної акції "До Світлого Дня - світлі вчинки" на обласному телебаченні відбувся прямий ефір

Фото
Серед запрошених учасників прямого ефіру в студії були секретар Сумської єпархії прот. Георгій Тарабан та керівник єпархіального об'єднання сестер милосердя Ліцман О.В.

Відбулась прес-конференція благодійної акції "До Світлого Дня - світлі вчинки"

Фото
Представники Сумських ЗМІ зібрались в Сумському єпархіальному управлінні на прес-конференцію, присвячену П'ятій єпархіальній благодійній акції "До Світлого Дня - світлі вчинки".

Сумський архіпастир відвідав онкохворих дітей

Фото
Напередодні відзначення Дня онкохворих дітей архієпископ Сумський і Охтирський Євлогій відвідав відділення онкогематології СОДКБ.