Навигация

СтатистикаЯкщо Ви знайшли помилку на сторінці сайту, просто виділіть її і натисніть Ctrl-Enter. Повідомлення про помилку буде доставлено веб-майстрові.


У своє професійне свято сумські лісівники відвідали урочище «Образ»

Фото
За традицією останніх років, урочисті святкування завершуються відвідуванням урочища «Образ» Великобобрицького лісництва Краснопільського лісгоспу.

У дитячій церковній школі Іллінського храму Угроїд розпочався навчальний рік

Фото
Духовно-просвітницька школа Іллінського храму Угроїд зустріла своїх вихованців. Цьогорічне святкове відкриття навчального процесу відбулось у суботу.

Іллінський храм Угроїд відзначив престольне свято

Фото
В Пророко-Іллінському храмі селища Угроїди відбулися престольні торжества. Святкове богослужіння очолив благочинний Краснопільського церковного округу протоієрей Іоанн Дубляк.

В селі Порозок Краснопільського благочиння відзначили престольне свято

Фото
В селі Порозок, що на Краснопільщині, церковна громада Преподобного Серафима Саровського вшанувала день пам’яті святого покровителя храму.

Іллінська православна громада долучилась до загальноцерковних святкувань 1030 річниці від Дня Хрещення Київської Русі

Фото
У День пам'яті рівноапостольного великого Київського князя Володимира та 1030 річницю від Дня Хрещення Київської Русі, Іллінська православна громада відзначила на місцевій водоймі.

Воспитанники детского сада побывали в Свято-Никольском архиерейском монастырском подворье с. Мирополье

Фото
Свято-Никольское архиерейское монастырское подворье посетили маленькие миропольчане – воспитанники детского сада.

Священик благословив випускників Великобобрицької ЗОШ

Фото
У Вознесенському храмі с. Великий Бобрик Краснопільського благочиння відбувся святковий молебень для випускників Великобобрицької ЗОШ.

Каплицю і джерело в урочищі «Образ» відвідують паломники з Сумщини

Фото
Групи паломників заїжджають до дендропарку Велико-Бобрицького лісництва, а потім - втамовують спрагу джерельною водою та духовне піднесення від молитви у каплиці.

В Угроїдах розпочаті роботи по встановленню пам’ятника засновнику храму Миколі Антонову

Фото
Рішення про це прийняли на річних звітних парафіяльних зборах у грудні 2017 року, і вже через півроку задуми з Господньою допомогою почали втілюватись в життя.

Учні Угроїдської загальноосвітньої школи побували на екскурсії в Іллінському храмі

Фото
Впродовж минулої неділі, дві групи вихованців оздоровчого пришкільного табору Угроїдської загальноосвітньої школи – учні молодших класів – приходили на гостини в Іллінський храм.

У церковній школі Іллінського храму завершився навчальний рік

Фото
Вихованці церковної школи Іллінського храму соборною молитвою дякували Богові за навчальний рік, що минув, та за солодкою трапезою будували спільні плани на період літніх канікул.

Православная община села Великий Бобрик организовала детский праздник

Фото
В день Святой Троицы в Вознесенском храме села Великий Бобрик Краснопольского благочиния, по уже сложившейся традиции, состоялся детский праздник.

У храмі села Тур'я відбулося освячення нового престолу

Фото
У храмі на честь святителя Григорія, єпископа Неокесарійського, що в селі Тур'я Краснопільського благочиння, освятили новий престол.

Головний лісівник України відвідав каплицю в урочищі «Образ»

Фото
Перебуваючи з триденним робочим візитом на Сумщині, головний лісівник України Володимир Бондар відвідав каплицю в урочищі «Образ» та цілюще джерело.

Іллінська православна громада вшанувала пам'ять героїв-односельців, загиблих в роки Другої Світової війни

Фото
9 травня Іллінська православна громада долучилася до традиційних селищних святкових урочистостей, приурочених Дню Перемоги.