СтатистикаЯкщо Ви знайшли помилку на сторінці сайту, просто виділіть її і натисніть Ctrl-Enter. Повідомлення про помилку буде доставлено веб-майстрові.

У своє професійне свято лісівники  відвідали урочище «Образ»

Кожного року третьої неділі вересня лісівники відзначають своє професійне свято. За традицією останніх років, урочисті святкування завершуються відвідуванням урочища «Образ» Великобобрицького лісництва Краснопільського лісгоспу. Цьогорічне лісівниче свято продовжило цю чудову традицію. У п'ятницю 14 вересня 2018 року керівництво та директорський корпус сумських лісівників відвідали урочище.

Урочище «Образ» - місце, яке особливо близьке лісівникам, адже по промислу Господньому саме їм випала честь відродити для людей цю святиню. Упорядкування джерела розпочалося у 2005 році, тоді в лісовій балці була споруджена купель і криниця. Відтоді, з кожним роком, оточена піклуванням і любов'ю, територія урочища розширювалась та набувала свого сучасного вигляду. У 2016 році на узліссі урочища лісівники збудували каплицю, а у цьому році зробили людям ще один подарунок – збудували поряд з каплицею каплицю-хрестильня. Напередодні професійного свята, 13 вересня, митрополит Сумський і Охтирський Євлогій освятив новозбудовану каплицю на честь святителя Іоасафа Бєлгородського. За відомостями архівних джерел, святитель особисто бував в урочищі. Владика Євлогій відзначив труди сумських лісівників на благо Святої Православної Церкви.

Настоятель Свято-Нікольської каплиці протоієрей Роман Кулішов відслужив молебень та окропив лісівників святою водою.