СтатистикаЯкщо Ви знайшли помилку на сторінці сайту, просто виділіть її і натисніть Ctrl-Enter. Повідомлення про помилку буде доставлено веб-майстрові.

Благодійний концерт в обласному театрі зібрав однодумців

11 березня 2015 року в Сумському обласному академічному театрі драми і музичної комедії ім. М.С.Щепкіна відбувся благодійний концерт. Його організовано і проведено в межах П'ятої єпархіальної благодійної акції на допомогу онкохворим дітям Сумщини "До Світлого Дня - світлі вчинки", ініціаторами якої є Сумська єпархія Української Православної Церкви разом із Сумською областною державною телерадіокомпанією.

У залі театру, яка нараховує майже 900 місць, практично не було вільних крісел. На концерт приїхали навіть діти, які перебувають на лікуванні у відділенні онкогематології СОДКЛ разом із мамами.

В глядацькій залі були присутні не лише православні віруючі, яких була більшість, але і представники інших конфесій, віручі й невіруючі. Зокрема, серед глядачів концерту був священик Римо-католицької громади м. Суми Войцех Стасевич, представник Духовного Управління мусульман України Імам-хатіб Хасан, що відповідає загальній ідеї акції, до якої безперешкодно може долучитись кожен.

На початку концерту до присутніх звернувся архієпископ Сумський і Охтирський Євлогій, а також завідуюча відділенням онкогематології СОДКЛ Ліана Кузьмівна Нікітенко та мама окохворого пацієнта Наталія Леонідівна Міщенко, син якої успішно пройшов курс лікування завдяки благодійним акціям попередніх років.

Програма концерту складалася із вокальних та музичних творів класичного репертуару, які представили відомі сумські виконавці. Запам'ятався також виступ дитячої хоеографічної студії та виконавців бардівської пісні. Учасники концертної програми отримали спеціальні Архієрейські подяки за участь в акції.

У фойє театру оргаізовано та проведено виставку мистецьких творів студентів Сумського вищого училища мистецтв і культури ім. Д.С.Бортнянського. Проведено благодійний аукціон.

Сестри милосердя організували збір благодійних пожертв. Псля підрахування виявилось, що загальна сума склала 30 600 грн., 1000 російських рублів, 100 доларів США та золота обручка. Цей підсумок зі сцени театру оголосила заступник генерального директора СОДТРК Оксана Миколаївна Кириленко.

Концерт завершився духовним гімном України - піснею "Боже, Великий, Єдиний" Миколи Лисенка, який виконали на сцені усі учасники концерту, а також многоліттям.