СтатистикаЯкщо Ви знайшли помилку на сторінці сайту, просто виділіть її і натисніть Ctrl-Enter. Повідомлення про помилку буде доставлено веб-майстрові.

У Вербну Неділю проведено благодійний ярмарок

1 квітня 2018 року на вулиці Соборній біля Спасо-Преображенського кафедрального собору проведено благодійний ярмарок, у якому взяли участь парафіяльні недільні школи та культурно-мистецькі дитячі заклади Сум. Для відвідувачів були представлені різні вироби, виготовлені дітьми на заняттях гуртків, а також пісна домашня випічка та консервація. Сестринство милосердя Сумської єпархії на чолі з О.В.Ліцман узяло на себе всі організаційні питання, представники телеканалу UA: Суми забезпечили інформаційний супровід.

Після завершення святкових богослужінь ярмарок відвідав архієпископ Сумський і Охтирський Євлогій. Владика тепло поспілкувався із учасниками ярмарку, а також із сумчанами, які прийшли на нього.

Протягом дня, поки тривав ярмарок, було зібрано пожертв на допомогу онкохворим дітям Сумщини 37 146 грн. 53 коп.

Ярмарок проведено в рамках Восьмої благодійної акції допомоги онкохворим дітям Сумщини "До Світлого Дня - світлі вчинки", що традиційно триває у період Великого Посту у всіх храмах Сумської єпархії УПЦ. Благодійні пожертви будуть спрямовані на придбання дороговартісних лікарських препаратів, які будуть передані до відділення онкогематології Сумської обласної дитячої клінічної лікарні для маленьких пацієнтів, що проходять лікування з приводу онкологічних захворювань.

Читайте нас в Telegram