СтатистикаЯкщо Ви знайшли помилку на сторінці сайту, просто виділіть її і натисніть Ctrl-Enter. Повідомлення про помилку буде доставлено веб-майстрові.

Відбулася передача дороговартісних лікарських препаратів онкохворим дітям

12 червня 2018 року відбулася передача дороговартісних лікарських препаратів, які були придбані за кошти, зібрані в рамках Восьмої благодійної акції допомоги у лікуванні онкохворих дітей Сумщини "До Світлого Дня - світлі вчинки". Протягом Великого Посту в храмах Сумської єпархії УПЦ в рамках акції було зібрано 865 711 грн., понад 80 тис. грн. було зібрано у храмах Конотопської єпархії УПЦ.

Архієпископ Сумський і Охтирський Євлогій у супроводі секретаря єпархії прот. Георгія Тарабана, благочинного лікарняного благочинія прот. Василія Коровця та лікарняного священика прот. Павла Хмелецького прибули до Сумської обласної дитячої клінічної лікарні, де разом із головним продюсером філії ПАТ НСТУ "Сумська регіональна дирекція" О.М.Кириленко взяли участь у передачі зазначених лікарських препаратів.

Гостей зустрічали головний лікар СОДКЛ І.Ф.Змисля, завідувач відділення онкогематології СОДКЛ Л.К.Нікітенко, персонал відділення, пацієнти та батьки. 

Ліана Кузьмівна Нікітенко відзначила особливу роль благодійної акції для усіпху лікування дітей, що пройшла вже увосьме, та подякувала усім учасникам благодійної справи.

У своєму привітальному слові Владика підвів підсумки акції та подякував усім, хто долучився до акції, поклавши свою пожертву до скриньки із логотипом акції.

Оксана Миколаївна Кириленко висловила побажання та надію, що передані ліки посприяють швидшому одужанню маленьких пацієнтів та поверненню їх до звичайного життя.

Після офіційної частини, у якій взяли участь співорганізатори акції, Сумський Архіпастир подарував маленьким пацієнтам ікони Божої Матері та солодощі.

Читайте нас в Telegram