СтатистикаЯкщо Ви знайшли помилку на сторінці сайту, просто виділіть її і натисніть Ctrl-Enter. Повідомлення про помилку буде доставлено веб-майстрові.

Громада села Боромля долучилася до благодійної акції «До Світлого Дня - світлі вчинки»

У четвер 12 квітня 2018 року, на Пасхальному тижні з благословення Високопреосвященнішого Євлогія, архієпископа Сумського і Охтирського, в селі Боромля Тростянецького благочиння відбувся благодійний ярмарок в рамках благодійної акції «До Світлого Дня - світлі вчинки». Проведення ярмарку було заплановано до Великодня, але через погодні умови перенесено на четвертий день після Пасхи.

Проходив ярмарок вже втретє на території школи Боромлянського НВК за організації директора школи Білоус Світлани Миколаївни та настоятеля Хрестовоздвиженського храму протоієрея Ярослава Воробея, який на початку наголосив про важливість цієї благодійної акції.

На ярмарку були присутні сільський голова Боромлянської ОТГ Романіка Василь Миколайович та керівник відділу освіти Боромлянської сільської ради Касяненко Світлана Іванівна. Були проведені лотерея та аукціон за розпорядженням школи. До благодійної справи долучилися діти, вчителі, батьки та односельці.

Сума зібраних коштів для хворих дітей Сумського онкогематологічного відділення становить 12 тисяч 935 грн.