СтатистикаЯкщо Ви знайшли помилку на сторінці сайту, просто виділіть її і натисніть Ctrl-Enter. Повідомлення про помилку буде доставлено веб-майстрові.

Благодійний ярмарок в Іллінському храмі Угроїд

У Вербну неділю 9 квітня 2017 року в Іллінському храмі відбувся благодійний ярмарок. Він був організований спільними зусиллями церковного причту храму, вихователів та вихованців духовно-просвітницької школи та вихователів і батьків Угроїдського дитячого садочка. Ярмарок проходив в рамках сьомої благодійної загально єпархіальної акції "До Світлого Дня - світлі вчинки".

У святковий день настоятель Іллінського храму протоієрей Сергій Зеленський відслужив водосвятний молебень з акафістом та звершив Божественну літургію. За богослужінням 17 вихованців дитячого садочка причастилися Святих Христових Таїн.

По завершенні богослужіння відбувся ярмарок.

Підготовці до заходу передували кілька тижнів кропіткої роботи. Вихованці церковної школи готували до продажу різноманітні сувеніри з пасхальної та весняної  тематики. У цю творчу роботу активно включились і дорослі парафіяни храму: матінка Зоя та вчитель Угроїдської школи Наталія Анатолівна Заїка, обдаровані художнім хистом, вони розписували кухонні дощечки, які стали справжньою родзинкою сувенірних виробів. Також тут були роботи з фоамірану, в техніці квілінгу, вишивки, вітражу та ін.

Вихованці ж дитячого садочка додали до асортименту товарів домашню випічку. Подбали організатори і про солодощі для дітвори: різнокольорове желе та поп-корн, які традиційно готують небайдужі парафіянки Любов Андріївна Прокопенко та Євдокія Вікторівна Сосновенко.

Дорослим натомість пропонували запашний трав'яний чай.

На ярмарку діти зібрали 3002 грн., які разом з рештою зібраних впродовж Великого посту коштів, будуть передані в єпархіальне управління для надання допомоги у лікуванні пацієнтів онкогематологічного відділення Сумської обласної дитячої клінічної лікарні.