СтатистикаЯкщо Ви знайшли помилку на сторінці сайту, просто виділіть її і натисніть Ctrl-Enter. Повідомлення про помилку буде доставлено веб-майстрові.

Димитрівські громади Сумщини відзначили престольне свято

8 листопада 2018 року, в день пам’яті святого великомученика Димитрія Солунського, православні релігійні громади Сумської єпархії на честь цього святого відзначили престольне свято.

У Спасо-Преображенському кафедральному соборі м. Суми, північний приділ якого освячений на честь святого Димитрія Солунського, богослужіння звершили клірики собору. Під час Божественної літургії були піднесені молитви за мир в Україні, за єдність Церкви Православної, а також молитви за спокій старости і будівельника собору купця Дмитра Івановича Суханова та його спочилих родичів. Саме його стараннями Спасо-Преображенський собор м. Суми набув сучасного величного вигляду.

Центр Сумського районного церковного округу – Димитрівський храм в с. Стецьківка – також відзначив престольне свято. Божественну літургію очолив настоятель Пророко-Іллінського храму м. Суми протоієрей Володимир Шульга у співслужінні отця благочинного та настоятеля храму протоієрея Володимира Глущенка та ще 17-ти священнослужителів, що прибули на свято. Після Літургії відбулися хресний хід навколо храму та літія на могилі колишнього настоятеля храму протоієрея Миколая Лазарка.

Престольне свято відзначила Димитрівська громада с. Тарасівка Великописарівського церковного округу. Очолив богослужіння духівник Сумської єпархії архімандрит Михей (Давидов), настоятель Георгіївського храму с. Дернове. До речі, це перше храмове свято, богослужіння якого відбулося у новому храмі, який був освячений навесні цього року.