СтатистикаЯкщо Ви знайшли помилку на сторінці сайту, просто виділіть її і натисніть Ctrl-Enter. Повідомлення про помилку буде доставлено веб-майстрові.

Керівник єпархіального відділу взяв участь у круглому столі

26 березня 2015 року в Сумській обласній науковій бібліотеці відбувся круглий стіл по християнській етиці "Духовні виклики сучасності". Сумська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Н.К.Крупської сприяла проведенню круглого столу "Духовні виклики сучасності" організованому інформаційно-методичним центром Управління освіти і науки Сумської міської ради. В роботі круглого столу прийняли участь учителі навчальних закладів м. Суми, що викладають курси морально-духовного спрямування. Від Сумської єпархії УПЦ запрошені взяти участь у роботі круглого столу були керівник відділу релігійної освіти та катехизації протоієрей Сергій Луцкін та керівник відділу по работі з молоддю протоієрей Володимир Равлюк.

За круглим столом були розглянуті актуальні питання розвитку та становлення духовно богатої особистості школяра, допомогти розширити уявлення педагогів про можливості освітніх курсів духовного спрямування, ознайомитись із сучасними підходами щодо викладання курсів морально-духовного спрямування та забезпеченням навчально-методичним матеріалом. По закінченні круглого столу методист інформаційно-методичного відділу управління освіти Тодосийчук Вікторія Миколаївна висловила бажання проводити подібні заходи з залученням священників до обговорення і практичного викладання курсів морально-етичного напрямку.