СтатистикаЯкщо Ви знайшли помилку на сторінці сайту, просто виділіть її і натисніть Ctrl-Enter. Повідомлення про помилку буде доставлено веб-майстрові.

Керівник єпархіального відділу взяв участь у Всеукраїнському семінарі освітян

22 листопада 2014 року з благословення Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія в актовій залі Успенської Києво-Печерської лаври відбувся Всеукраїнський семінар викладачів недільних шкіл та педагогів християнської етики загальноосвітніх шкіл. Організаторами семінару виступили Синодальний інформаційний відділ Української Православної Церкви, Синодальний відділ релігійної освіти, катехізації та місіонерства Української Православної Церкви та Всеукраїнське православне педагогічне товариство.

Від Сумської єпархії з благословення Високопреосвященнішого архієпископа Евлогія в семінарі брав участь голова єпархіального відділу релігійної освіти та катехизації протоієрей Сергій Луцкін.

Всі присутні охоче ділилися своїм досвідом роботи і думками з приводу актуальних питань освіти у сучасній недільній школі. Особливу увагу було приділено проблемі підготовки та перепідготовки кваліфікованих педагогів.

Головний редактор Церковної Православної газети та заступник Голови Всеукраїнського Православного педагогічного товариства протоієрей Владислав Софійчук провів презентацію проекту Церковної Православної газети в контексті методичного супроводу освітніх проектів недільних шкіл України та розповів присутнім про систему підготовки та перепідготовки педагогічних кадрів для недільних шкіл на базі вищих Свято-Володимирських православних богословських курсів.

За результатами спільного обговорення, присутніми був складений загальний план заходів 2014/15 навчального року для недільних шкіл Української Православної Церкви. Після семінару відбувся круглий стіл «Недільна школа 2014-2015 рр.», на якому всі бажаючі учасники семінару мали змогу поділитися досвідом щодо розвитку початкової духовної освіти в недільних та загальноосвітніх школах на сучасному етапі.