СтатистикаЯкщо Ви знайшли помилку на сторінці сайту, просто виділіть її і натисніть Ctrl-Enter. Повідомлення про помилку буде доставлено веб-майстрові.

Оголошено результати збору благодійних коштів в рамках Сьомої благодійної акції "До Світлого Дня - світлі вчинки"

20 квітня 2017 року в актовій залі Сумського єпархіального управління відбулася прес-конференція для Сумських ЗМІ. Оголошені результати збору благодійних пожертв для лікування онкохворих дітей Сумщини в рамках благодійної акції "До Світлого Дня - світлі вчинки": усього зібрано 784 892 грн. Це найбільша сума за усі роки проведення акції.

Від імені архієпископа Сумського і Охтирського Євлогія учасників прес-конференції привітав секретар і прес-секретар Сумської єпархії прот. Георгій Тарабан. Він і оголосив підсумок.

В прес-конференції взяли участь і відповіли на питання представників ЗМІ також Марковська Юлія Віталіївна, представник керівництва філії НСТУ «Сумська регіональна дирекція» (попередня назва Сумська обласна державна телерадіокомпанія), Нікітенко Ліана Кузьмівна, завідувач відділенням онкогематології СОДКЛ.

У подальшому буде сформоване замовлення на лікарські препарати, які будуть придбані та передані до відділення онкогематолоії СОДКЛ та використані для лікування маленьких пацієнтів.