СтатистикаЯкщо Ви знайшли помилку на сторінці сайту, просто виділіть її і натисніть Ctrl-Enter. Повідомлення про помилку буде доставлено веб-майстрові.

Освячена кімната-музей військового льотчика-ветерана

2 вересня 2015 року, в день визволення міста Суми від окупантів, в бібліотеці–філії №2 Сумської міської бібліотечної системи було відкрито та освячено музейну кімнату письменника, журналіста, військового льотчика Володимира П’янкова. З цієї нагоди в бібліотеці зібралися ветерани, друзі, представники письменницького клубу «Грань», дочка та онука Володимира П’янкова, заступник міського голови Степан Якович Пак, начальник відділу культури Сумської міської ради Наталія Цибульська, директор бібліотечної системи Людмила Стадниченко, бібліотекарі, читачі, мешканці мікрорайону.

На жаль, у зв’язку з хворобою, сам В. П’янков не зміг бути присутнім.
 
Освятив музейну кімнату  з благословення Правлячого архиєрея Сумської єпархії архієпископа Євлогія керівник відділу релігійної освіти та катехизації протоієрей Сергій Луцкін. Отець Сергій привітав всіх присутніх від імені владики Євлогія з днем визволення Сум та побажав всім присутнім працівникам бібліотек, ветеранам та гостям заходу миру, любові та спокою на нашій рідній землі.
 
Експозиція музею дає можливість молодому поколінню пізнати справжній подвиг нашого народу, окремих своїх синів. Відтепер усі прихильники письменника мають можливість ознайомитись не тільки з великим творчим доробком майстра, але й переглянути рукописи, рецензії, публікації відомих творів, побачити особисті речі, реліквії, заслужені бойові нагороди та сторінки його бойового життя.