СтатистикаЯкщо Ви знайшли помилку на сторінці сайту, просто виділіть її і натисніть Ctrl-Enter. Повідомлення про помилку буде доставлено веб-майстрові.

Підведено підсумки збору коштів Шостої благодійної акції "До Світлого Дня - світлі вчинки"

5 травня 2016 року з благословення архієпископа Сумського і Охтирського Євлогія в актовій залі Сумського єпархіального управління відбулася прес-конференція для представників ЗМІ за підсумками Шостої благодійної акції допомоги онкохворим дітям Сумщини "До Світлого Дня - світлі вчинки". Акція проводиться спільними зусиллями Сумської єпархії Української Православної Церкви і філії НТКУ «Сумська регіональна дирекція» (попередня назва - Сумська обласна державна телерадіокомпанія) протягом Великого Посту.

Загальна сума зібраних коштів станом на 5 травня - 667 714 гривень. Це найбільша сума, яку було зібрано за шість років проведення акції.

Під час акції проводився збір благодійних пожертв, які міг зробити кожен, поклавши кошти до скриньки із логотипом акції у будь-якому православному храмі Сумської єпархії.

Протягом акції було проведено благодійний коцерт, а також дві благодійні ярмарки.

Цього року до акції долучилися у Афінах: ляльковий театр "People & Puppets' Svit" дав три вистави, збір з яких спрямований на допомогу онкохворим дітям Сумщини.

Також до акції долучилися на Буринщині: з ініціативи небайдужих людей було організовано збір коштів, які надійшли на рахунок акції.

Організатори акції подякували усім, хто долучився до загальної справи милосердя, а також назвали найважливіші напрямки використання зібраних коштів, щоб надати ефективну допомогу в лікування маленьких пацієнтів.