СтатистикаЯкщо Ви знайшли помилку на сторінці сайту, просто виділіть її і натисніть Ctrl-Enter. Повідомлення про помилку буде доставлено веб-майстрові.

Престольне свято православної громади смт Кириківка

Цьогоріч в об’єднаній територіальній громаді смт Кириківка відбулись урочистості до Дня Гідності і Свободи, які увінчались спільною молитвою в храмі Архістратига Божого Михаїла та інших Небесних Сил безплотних. Божественну літургію очолив протоієрей Олексій Селегень.

 З благословення Високопреосвященнішого Євлогія, митрополита Сумського і Охтирського, благочинним Охтирського та Великописарівського церковних округів протоієреєм Євгенієм Сопігою було освячено п’ять куполів для каплички апостола Іоанна Богослова села Іванівки. В повчальному слові благочинний влучно підкреслив, що в ділі спасіння від апостольських часів і до цього часу нічого не змінилося. Господь як чекав від перших християн відданості та добрих вчинків, так і чекає від нас. Але на відміну від апостолів, які, щоб сподобитись Царства Небесного, жертвували своїм життям, нам лишень потрібно вистояти у вірі, не спокуситись, зберегти ту православну духовність,що надбали наші батьки. Також отець Євгеній передав найкращі побажання та благословення від Правлячого архієрея.