СтатистикаЯкщо Ви знайшли помилку на сторінці сайту, просто виділіть її і натисніть Ctrl-Enter. Повідомлення про помилку буде доставлено веб-майстрові.

Престольні торжества в сумському храмі святителя Іоасафа, єпископа Бєлгородського

17 вересня 2018 року сумський храм святителя Іоасафа, єпископа Бєлгородського, що знаходиться на вулиці Інтернаціоналістів, відзначає своє престольне свято.

Богослужіння храмового дня очолив настоятель храму, благочинний м. Суми протоієрей Миколай Смакоуз в співслужінні духовенства.

Напередодні ввечері було звершено всеношну з благословенням хлібів. Перед Божественною літургією був відслужений водосвятний молебень з читанням акафісту Святителю Іоасафу.

В цей день безліч духовенства і мирян за Божественною літургією стали причасниками таїнства Євхаристії.

Проповідь, що оповідає про життя Святителя, виголосив настоятель храму Новомученніков і сповідників Слобожанських, випускник Бєлгородської духовної семінарії протоієрей Сергій Шульга.

Після Літургії був звершений Хресний хід з молитвослівями до угодника Божого. Всі віряни були окроплені святою водою.

На завершення богослужіння, настоятель звернувся зі словами подяки до всіх гостей, які прибули на свято, а також гаряче подякував усім прихожанам  за підготовку до цього святого дня. В благословення кожен отримав ікону Божої Матері «Віфліємська».

Зусиллями прихожан для гостей була приготовлена скромна трапеза.