СтатистикаЯкщо Ви знайшли помилку на сторінці сайту, просто виділіть її і натисніть Ctrl-Enter. Повідомлення про помилку буде доставлено веб-майстрові.

Престольні урочистості в Охтирці

21 листопада 2018 року,  в день свята Собору Архистратига Божого Михаїла та інших Небесних Сил безплотних, відбулися престольні урочистості в Архангело-Михайлівському храмі м. Охтирки.

Напередодні ввечері відбулося всенічне бдіння, яке очолив благочинний Охтирського і Великописарівского церковних округів протоієрей Євгеній Сопіга.

На слідуючий день після святкового водосвятного молебня з читанням акафісту Архистратигу Михаїлу була відслужена Божественна літургія, після якої був здійснений хресний хід навколо храму і виголошені уставні  многоліття та відслужена заупокійна літія по всім, хто загинув під час протистоянь на Майдані 2014 року та за весь час збройного конфлікту.

Настоятель храму протоієрей Георгій Сірий  звернувся до численних богомольців і передав привітання Високопреосвященнішого  Євлогія, митрополита Сумського і Охтирського, з престольним святом, побажавши їм миру та благополуччя. Усім була запропонована трапеза.