СтатистикаЯкщо Ви знайшли помилку на сторінці сайту, просто виділіть її і натисніть Ctrl-Enter. Повідомлення про помилку буде доставлено веб-майстрові.

Проректор Сумської духовної семінарії очолив святкування престольного свята Воскресенського храму Лебедина

16 травня 2018 року, в день Віддання свята Святої Пасхи, традиційно своє престольне свято відзначає Воскресенська православна громада міста Лебедина.

З благословення Високопреосвященнішого Євлогія, архієпископа Сумського і Охтирського, Божественну літургію у Воскресенському храмі очолив архімандрит Антоній (Бондаренко), проректор з навчально-виховної роботи Сумської духовної семінарії. Йому співслужили настоятель храму архімандрит Лаврентій (Кушнірчук), благочинний Лебединського церковного округу протоієрей Роман Андрухів, священнослужителі Лебединського благочиння та гості у священному сані.

Після читання Святого Євангелія архімандрит Антоній виголосив проповідь на тему Воскресіння Христового та його значення у житті християнина.

Після Літургії відбувся хресний хід навколо храму з читанням Святого Євангелія та окропленням святою водою.

Під час хресного ходу біля могили колишнього настоятеля храму, сповідника віри XX століття протоієрея Іоанна Приходька було звершено заупокійну літію.

Для всіх присутніх церковна громада приготувала святковий обід.