СтатистикаЯкщо Ви знайшли помилку на сторінці сайту, просто виділіть її і натисніть Ctrl-Enter. Повідомлення про помилку буде доставлено веб-майстрові.

Сьому благодійну акцію "До Світлого Дня - світлі вчинки" завершено

6 липня 2017 року відбулася передача лікарських препаратів, які були придбані на кошти, зібрані в ході благодійної акції допомоги у лікуванні онкохворих дітей Сумщини "До Світлого Дня - світлі вчинки". Співорганізатори акції в особах архієпископа Сумського і Охтирського Євлогія, Оксани Миколаївни Кириленко та Ліани Кузьмівни Нікітенко зустрілися із паціентами відділення онкогематології Сумської обласної дитячої клінічної лікарні та повідомили про те, які лікарські препарати були придбані за кошти акції.

Стало відомо, що сусідня Конотопська єпархія нинішнього року зібрала близько 94 тисяч гривень, за які також були придбані ліки для онкохворих дітей.

Діти тепло привітали гостей. Відбулося спілкування з дітьми та батьками, кожен маленький пацієнт отримав від Владики іконочку Божої Матері та солодкий подарунок. Архіпастир відвідав також тяжкохворих у палатах.

Владика подякував усім, хто долучився до акції, а також запевнив, що і надалі Сумська єпархія буде опікуватись пацієнтами цього відділення.