Навигация

СтатистикаЯкщо Ви знайшли помилку на сторінці сайту, просто виділіть її і натисніть Ctrl-Enter. Повідомлення про помилку буде доставлено веб-майстрові.

Студенти факультету іноземної та слов‘янської філологіїї СумДПУ відвідали головний собор міста

1 жовтня студенти факультету іноземної та слов‘янської філологіїї СумДПУ ім. А.С. Макаренка мали можливість більше дізнатися про святині Сумського Спасо-Преображенського кафедрального собору. Екскурсію для них провели протоієрей Олександр Кривцов та екскурсовод собору П.В. Пріщенко. Вони ознайомили майбутніх педагогів з історією створення храму, історією іконопису та показали його головні святині: Шпилівську ікону Божої Матері, котра вважається покровителькою міста Суми, і Малочернеччинський чудотворний образ Христа Спасителя "Хліб Життя".

На переконання заступника декана факультету іноземної та слов‘янської філології Н.Л. Голубкової, такі екскурсії є дуже корисними, адже сприяють морально-етичному вихованню молоді. Важко переоцінити значення об’єднаних зусиль Церкви та керівництва вищого навчального закладу у справі прищеплення молодому поколінню духовних цінностей.