СтатистикаЯкщо Ви знайшли помилку на сторінці сайту, просто виділіть її і натисніть Ctrl-Enter. Повідомлення про помилку буде доставлено веб-майстрові.

Священик взяв участь у тематичному вечері в обласній бібліотеці

До дня сім'ї працівниками відділу періодичних видань обласної бібліотеки проведений тематичний вечір «Громадянський шлюб: мінусів більше ніж плюсів» для студентської молоді міста.

Розкрити цю актуальну тему були запрошені фахівці.

Начальник відділу організації надання безоплатної вторинної правової допомоги Карел І.В. презентувала свій буклет про законодавчі норми шлюбу, «пробний» або фактичний брак, негативні наслідки громадянських шлюбів.

Про психологічний вплив громадянського шлюбу на стан родини розповіла сімейний психолог Ратеєва В.О., а приклади сімейних стосунків з практики її роботи викликали живий інтерес у присутніх.

Протоієрей Сергій Луцкін – керівник відділу релігійної освіти та катехізації Сумської епархії Української Православної Церкви, звернув увагу на духовну основу шлюбу та традиції шлюбних відносин у православній сім'ї.

А щоб зустріч була не тільки корисною, а ще й приємною у виконанні Івана Скляренка прозвучали пісні про родину та про матір, а Ольга Марченко прочитала вірші про перше кохання.

Присутні переглянули виставку статей з періодичних видань «Цінуймо найсвятіше» та сфотографувалися на згадку.