СтатистикаЯкщо Ви знайшли помилку на сторінці сайту, просто виділіть її і натисніть Ctrl-Enter. Повідомлення про помилку буде доставлено веб-майстрові.

В Іллінському храмі Угроїд пройшов цикл місіонерських Літургій

Впродовж шести тижнів, недільними днями жовтня-початку листопада, у Іллінській православній громаді тривав цикл Божественних літургій з коментарями, під час яких настоятель храму протоієрей Сергій Зеленський проводив для богомольців детальні роз'яснення кожного з моментів цього найважливішого з церковних богослужінь.

«Лише Богові відомий той час і шлях, коли і яким людина приходить до Нього. Переступивши поріг храму, важливо відчути той невидимий зв'язок возз’єднання з Творцем, який можливо відчути лише у молитві. Найважливішим богослужінням є Літургія. Мало того, що на богослужінні молитва кожного повинна бути свідомою. Кожен, хто бере участь у Богослужінні, возз’єднуючись у молитві з Христом повинен відчувати себе частинкою одного цілого організму, у іншому випадку, це не участь у богослужінні, а просто присутність у церкві», - сказав отець Сергій у своєму зверненні до парафіян перед початком цієї важливої спільної праці. 

Почуте у храмі з вуст настоятеля під час богослужіння, можна було закріпити по завершенні богослужіння на тематичній відео-проповіді.

Нагадаємо, що традиція відео-проповідей існує в Іллінській православній громаді досить давно. А у жовтні минулого року вона набула системний характер. Такі проповіді у формі спільного перегляду відео фільмів за чашкою чаю проходять в Іллінському храмі кожної неділі.

Почуте і побачене можна було відновити у пам'яті і в домашніх умовах. Для цього кожного тижня виготовлялись тематичні листівки, безпосередньо для тієї частини Літургії, яка коментувалась. Це також давня традиція громади. У храмі влаштовано місіонерський куточок, інформаційні матеріали для якого виготовляються до кожного богослужіння вже впродовж  кількох років.

Завершився цикл Літургій з коментарями місіонерською Літургією, на якій богомольці мали змогу почути найбільш адаптований для глибшого розуміння русифікований текст молитов, у тому числі таємних молитов священика.