СтатистикаЯкщо Ви знайшли помилку на сторінці сайту, просто виділіть її і натисніть Ctrl-Enter. Повідомлення про помилку буде доставлено веб-майстрові.

VІ Всеукраїнська конференція керівників єпархіальних відділів у справах сім’ї

22-23 листопада 2018 року у місті Києві проходила VІ Всеукраїнська конференція керівників єпархіальних відділів у справах сім’ї, яку проводили з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія. З благословення митрополита Сумского і Охтирського Євлогія участь у заході прийняв протоієрей Гліб Гордієнко, співробітник єпархіального відділу у справах сім’ї.

Зареєстровано понад півсотні учасників із різних куточків України для участі в конференції. Очолив захід голова Місії Високопреосвященніший архієпископ Ровеньківський і Свердловський Пантелеімон.

На початку пленарного засідання пролунали вітальні слова. Далі, голова Місії розповів учасникам про результати відділу у взаємодії з єпархіальними відділами у 2018 році, потім лунали виступи доповідачів. Заключним етапом конференції стало підведення підсумків та закриття роботи першого дня.

Другий день конференції розпочався Божественною Літургією в храмі преподобних Антонія та Феодосія Печерських у Києво-Перській лаврі. Архієпископу Ровеньківському і Свердловському Пантелеімону співслужили керівники та співробітники сімейних єпархіальних відділів у сані. Після Літургії учасники конференції звершили заупокійну літію на могилі спочилого митрополита Володимира .

Завершальним етапом конференції стала екскурсія учасників форуму в Музей Блаженнішого Володимира.