СтатистикаЯкщо Ви знайшли помилку на сторінці сайту, просто виділіть її і натисніть Ctrl-Enter. Повідомлення про помилку буде доставлено веб-майстрові.

Високопреосвященніший ректор СДС взяв участь у святкуванні Актового дня Київської духовної академії і семінарії

9 листопада 2018 року, в день пам'яті преподобного Нестора Літописця, Високопреосвященніший Євлогій, митрополит Сумський і Охтирський, ректор Сумської духовної семінарії імені Блаженнішого Митрополита Володимира (Сабодана), співслужив Його Блаженству, Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України Онуфрію, Предстоятелю Української Православної Церкви, за Божественною літургією в Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Києво-Печерської Лаври.

Напередодні ввечері було звершено всенічне бдіння, за яким Митрополит Сумський і Охтирський Євлогій очолив літію.

Після Божественної літургії в Актовій залі Київської духовної академії і семінарії відбувся урочистий Акт, присвячений престольному святу духовної школи.

Митрополит Євлогій привітав ректора КДАіС Преосвященнішого єпископа Білогородського Сильвестра, професорсько-викладацький склад та студентів з Актовим днем та передав в подарунок духовній школі Малочернеччинський образ Христа Спасителя «Хліб Життя».